Broneeri Tuba

Loading Events

TEATRIETENDUS “ON ALLES PEREKOND”

12/07 @ 20:00 - 22:00

Autor: FRANCIS JOFFO
Lavastaja: EERO SPRIIT
Kunstnik: JAAK VAUS
Mängivad: Ene Järvis, Raivo Rüütel, Ivo Eensalu, Karin Tammaru (Endla Teater), Toomas Täht, Veljo Reinik, Alice Kirsipuu

Francis Joffo koomiline melodraama „On alles perekond!” on võitnud tuhandete prantslaste südamed ja võidab kindlasti ka sinu oma! See sotsiaalselt tundlik tekst on läbi põimunud huumori ja inimliku soojusega. Näidend pakub mõlemale sugupoolele olenemata vanusest nii äratundmist kui ka naeru ja pisaraid.
 See on koomiline sisekaemus meeste ja naiste vahelistesse suhetesse, kus armastus ja armukadedus ei tunne vanusepiire ning haarab meid olenemata sellest, kas oleme kahekümnesed või kaheksakümnesed. See on lugu, mis paneb meid naerma meie endi üle, näidates, kuidas me armastame, tülitseme ja naerame.
Näidendi tegevus on toodud Prantsusmaalt Eestisse. Näeme, kuidas Tsoorust ootamatult Tallinnasse saabunud 85-aastane Papa hakkab lahendama oma tütre, tütretütre ja tütretütretütre peretülisid. Tal on selleks üks kindel vahend, mis toimib alati. Tule uuri järele, võib-olla on sinulgi sellest tulevikus kasu!

Piletid Piletilevist ning enne algust kohapealt.

Mõnusa suvise teatrielamuse garanteerib sumesuvine kultuuripakett. Vaata Kõue mõisa kontserdi- ja teatripakette meie pakkumiste lehelt www.kau.ee/et/offers/packages/
Lisainfo ja broneeringud: info@kau.ee või tel: 644 1411

Täpsem info

Kuupäev:
12/07
Kellaaeg:
20:00 - 22:00

Toimumispaik

Kõue mõis
Triigi, Harjumaa 75019 Estonia
+ Google Map